TEATREM JESTEM...

„Teatrem jestem…”

„Teatrem jestem...” to jedyne w swoim rodzaju  dwu, trzy lub pięciodniowe warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, których fascynuje teatr i aktorstwo. To ekscytująca zabawa w tworzenie przedstawienia teatralnego. To możliwość poznania technik aktorskich, podstaw reżyserii i dramaturgii teatralnej.

         Na kilka dni przenosimy się z „szarej codzienności” w magiczny świat teatru. Budujemy od podstaw spektakl. Uczymy się aktorstwa i konwencji teatralnych, tworzymy scenariusz, rozdzielamy role, kreujemy postać, budujemy scenografię, tworzymy kostiumy, wystawiamy przedstawienie. Stajemy się aktorami, reżyserami i technikami teatralnymi w jednej osobie. Wyruszamy w nieznane rejony naszych umiejętności, by odkryć w sobie zdumiewający świat dziecięcej fantazji i radości z tworzenia. Wyruszamy odkryć w sobie artystę.

Warsztat „Teatrem jestem...” prócz niezapomnianej przygody uczy umiejętności organizacyjnych i logistycznych, współdziałania w grupie, skupienia na wyznaczonym celu, pobudza wyobraźnię i kreatywność. Wykorzystywane przez nas techniki aktorskie dają szansę na lepsze poznanie samego siebie, przełamanie kompleksów, odnalezienie w sobie nowych umiejętności. Uczą radzenia sobie ze stresem i tremą przed publicznymi wystąpieniami, dają pewność siebie w każdej sytuacji.

 

Czas trwania: dwa, trzy, pięć dni po 6 - 8 godzin dziennie.

Wiek uczestników :  każdy powyżej piątego roku życia, mile widziane grupy o zróżnicowanym wieku uczestników.

Wielkość grupy: do 20 osób - istnieje możliwość powiększenia grupy za dodatkową opłatą.

Koszt: do uzgodnienia.