MĄŻ MOJEJ ŻONY

 

wyświetl galerie zdjęć

„Idealny mężczyzna powinien: znakomicie gotować i być fantastycznym kochankiem, powinien też sprzątać i dobrze zarabiać. Jednak warunkiem udanego związku jest to, że ci dwaj mężczyźni… nie mogą się znać".

 Niram Swam

            Tłumy ludzi spacerują ulicami wielkich miast bez krzty uśmiechu na twarzy. Ich umysły pogrążone w wirze codziennych trudności, mniej lub bardziej ważnych spraw. Rzadko kiedy zdają sobie sprawę, że ich problemy nie są wcale tak skomplikowane, a szczery śmiech może stać się, nie tylko świetnym kompanem, w o niebo gorszych sytuacjach, ale i znakomitym antidotum na wszelkie niedogodności losu. 

Sztuka chorwackiego pisarza Miro Gavrana „Mąż mojej żony" ukazuje rzeczywistość polskiej, szczęśliwej rodziny w krzywym zwierciadle. Dwóch mężczyzn, piękna kobieta, butelka wysokoprocentowego trunku, nocne rozmowy Polaków o ...? O żonie, tej jedynej, wiernej, niesamowitej i niepowtarzalnej, po prostu…w s p ó l n e j !

Doskonałe dialogi z dużą dawką dobrego humoru, muzyka Czesława Niemena, zaskakujące zwroty akcji i świetna obsada  to atuty tej przezabawnej komedii, gorąco przyjętej przez publiczność wielu polskich scen.

 

Miro Gavran

„Mąż mojej żony"

Przekład z chorwackiego:

Anna Tuszyńska 

Reżyseria

                               Jerzy Król          – wyświetl CV

Obsada:

                           Marcin Jakub Rój   – wyświetl CV

                              Saniwoj Król        – wyświetl CV

wyświetl galerie zdjęć

wyświetl trailer

 

CENA DO UZGODNIENIA